Super

IQ test

 

diskuse

Statistika

novinky

píííísnite mi prosím jak ste se dozvědělo o mých stránkách

Počítadlo

galerie popis

Opel Kadett

Máme tady Opel Kadett 1.8 TURBO od Davida Libry. " Opel po čtyřech letech práce. " Davida můžete případně kontaktovat na autolibra@cbox.cz . Reagovat a pokecat můžete v diskuzním fóru (vstup dole pod obrázkem)

Opel Kadett tuning
 

Opel Kadett tuning
Honda CRX

Máme tady HONDU CRX 16 16v od Vlastimila Němce. " Honda 1.6 CRX 16 V rv.89 , 96 kw, přední nárazník pro Hondu Civic 92, zadní nadstaven dílem z Opel Calibra, prahy pro Škoda Rapid, křídlo ME-Edition, kola Borbet T,9x16 palců,ET 30, obutí:Toyo T1S,215x40/16J, sport pružiny -5 a -4 cm, zavařeno:kapota,lišty,anténa,zadní ostřikovač a stěrač, výfuk Remus pr.115mm, sport filtr Raceland, zadní lampy Altezza ". Vlastu můžete případně kontaktovat na vlasticscrx@seznam.cz . Reagovat a pokecat můžete v diskuzním fóru (vstup dole pod obrázkem)

Honda CRX tuningHonda Civic 1.6 Vtec

Máme tady Honda Civic 1.6 Vtec od Františka Zemana.  Píše: " Zdravim,tak tady Vám posílám svého mazlíčka. Je to Honda Civic 1,6 Vtec, 150 koní, rok 91. Koupil jsem ho v dost žalostném stavu a zatím je ve stádiu oprav. Doufám že na jaře bude vypadat jako na oprázku co přikládám. Přeju hodně najetých kilometrů a na prvním jarním srazíku naviděnou. H-Vtec".  Frantu můžete případně kontaktovat na motoman11@email.cz . Reagovat a pokecat můžete v diskuzním fóru (vstup dole pod obrázkem)

 
galerie/civic_red_02_b
 
galerie/civic_red_03_b